Metody płatności

Możesz wybrać jeden z następujących sposobów płatności:

Przelew tradycyjny - wpłaty należy dokonać na wskazany numer rachunku bankowego, który przekażemy Ci w wiadomości e-mail potwierdzającej przyjęcie zamówienia. Przelew możesz zrealizować przez Internet logując się do swojego banku, na poczcie lub w banku.
Po zaksięgowaniu wpłaty na naszym koncie, rozpoczniemy realizację zamówienia.

Dane naszego rachunku bankowego:

Nr konta: 71 1050 1520 1000 0092 6935 7670
ING BANK ŚLĄSKI S.A.
Dane odbiorcy: AC Agata Hudziak
ul. Robocza 3/67, 61- 517 Poznań
w tytule przelewu prosimy wpisać numer zamówienia

 

Tpay -  szybka płatność przelewem natychmiastowym, kartą lub Blikiem. Płatności realizowane są przez Krajowy Integrator Płatności S.A. W celu dokonania płatności następuje przekierowanie na stronę operatora płatności Tpay - Krajowy Integrator Płatności S.A. 
Twoje zamówienie zostaje natychmiast opłacone i od tego momentu rozpoczynamy jego realizację. 

Przy płatności kartą należy podać jej numer, dane właściciela, datę ważności karty oraz kod CVC. 
Aby zagwarantować bezpieczeństwo transakcji realizowanych za pomocą karty w sklepie asianclub.pl, wszystkie dane są przesyłane przy użyciu protokołu szyfrowanego SSL. Oznacza to, że dane są przesyłane przy użyciu bezpiecznego połączenia, zapewniającego, że osoby nieupoważnione nie mają dostępu do danych karty. Krajowy Integrator Płatności S.A. sprawdza, czy karta jest ważna bezpośrednio w banku, który ją wystawił. Dane kart płatniczych zostają przekazane przez Krajowy Integrator Płatności S.A. bezpośrednio do banku i nie są nigdy zapisywane przez firmę AC Agata Hudziak (asianclub.pl). Dane karty płatniczej przetwarzane są zgodnie z międzynarodowym standardem bezpieczeństw PCI DSS.

 

Za pobraniem - możliwość płatności przy odbiorze (u kuriera, na poczcie lub w Paczkomacie, w zależności od wybranej formy dostawy). Przy wyborze formy płatności za pobraniem, podczas składania zamówienia do kosztów dostawy doliczana jest kwota 4,00 zł.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl